top of page

Cześć!

Nazywam się Milena Niedzwiecka. Zawodowo - Architekt wnętrz. Prywatnie, żona i mama trójki wspaniałych dzieci. Jestem absolwentką Wydziału Architektury, Politechniki Gdańskiej. Od 2010 roku zdobywam doświadczenie zawodowe jako Architekt.

Miałam okazję uczestniczyć w tworzeniu różnych projektów – od niewielkich mieszkań, po kompleksowe projekty wnętrz przestrzeni publicznych.

     Moja pasja to nieruchomości. Sama inwestuje w mieszkania do remontu, na sprzedaż i wynajem. Oraz pomagam innym inwestorom w aranżacji wnętrz i graficznym przedstawieniu oferty. 

Uwielbiam obserwować proces przemiany nieruchomości. Od gołych tynków i betonowych posadzek, widocznych rur i zwisających kabli, po pięknie urządzone, umeblowane mieszkanie, z przemyślanym układem funkcjonalnym oraz zaprojektowanym oświetleniem i wykończonymi podłogami. Gdzie za chwilę będzie słychać stukot małych stópek. Projektuję dla ludzi tak jakbym sama miała tam zamieszkać.

    Jestem osobą kreatywną, rzetelną i pracowitą.  Nie boję się nowych wyzwań, dlatego szukam nowych doświadczeń zawodowych, by móc rozwijać i poszerzać własne kwalifikacje i umiejętności. 

interior designer
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page